[ic_wcag]

Aktualności

Grafika z logo Dni Otwartych Funduszy Europejskich oraz hasłem: Konkurs. Wygraj 5 tys. zł. Na zdjęciu mężczyzna patrzący w telefon.

Weź udział w konkursach Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

DOFE to największa inicjatywa poświęcona tematyce Funduszy Europejskich w Polsce. To szansa, by zaprezentować swój projekt, zrealizowany dzięki wsparciu z Unii Europejskiej, a także podzielić się doświadczeniami w pozyskiwaniu środków unijnych oraz wziąć udział w atrakcyjnych konkursach. Zapraszamy do udziału w konkursie: „Bliżej niż myślisz” oraz „Pokaż swój projekt”. Nagraj krótki film poświęcony projektowi, na który pozyskałeś dofinansowanie lub ciekawym inwestycjom unijnym w Twojej okolicy. Na zgłoszenia czekamy do 7 września. IX edycja DOFE odbędzie się w formule hybrydowej w dniach 7-9 października br. Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Dołącz do nas! Więcej informacji na stronie: www.dniotwarte.eu

 

IX edycja DOFE

Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich każdy beneficjent ma szansę zaprezentować swój projekt, a także nawiązać kontakty biznesowe oraz dowiedzieć się więcej o pozyskiwaniu środków unijnych. Czekają na Was również setki atrakcji w całej Polsce, m.in. warsztaty, możliwość zwiedzania niedostępnych na co dzień miejsc, jak np. zaplecza teatrów czy muzeów oraz wiele innych aktywności. Z kolei w wirtualnej odsłonie wydarzenia można zapoznać się z interesującymi materiałami wideo, webinariami czy szkoleniami, a także udać się wirtualny spacer. IX edycja DOFE 2022 odbędzie się w dniach 7-9 października 2022. Nie zwlekaj, na zgłoszenia projektów czekamy do 31 sierpnia br 

 

Konkurs „Bliżej niż myślisz”

Z pewnością otacza Cię wiele miejsc, które zostały zmodernizowane dzięki środkom unijnym. Rozejrzyj się po swojej okolicy, nakręć film i weź udział w konkursie. Przekonaj się, że projekty unijne są bliżej niż myślisz i nagraj krótki, amatorski film, w którym zaprezentujesz, jak Ty i Twoi bliscy korzystacie z efektów Funduszy Europejskich. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: dla osób pełnoletnich oraz niepełnoletnich. Nie zwlekaj, na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2022 r.

 

Konkurs „Pokaż swój projekt”

Zachęcamy również wszystkich beneficjentów do udziału w konkursie: „Pokaż swój projekt”. Aby wziąć udział, wystarczy nagrać amatorski film, w którym zaprezentujesz swój projekt, dofinansowany dzięki pomocy z Unii Europejskiej. Na zwycięzców czeka sprzęt wideo, kamera oraz aparat fotograficzny. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij film. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 7 września br.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz organizowanych konkursach na stronie: www.dniotwarte.eu


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Michał Strzelczyk
  • Wytwarzający:
  • Michał Strzelczyk
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-08-01
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-08-01

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content