[ic_wcag]

Aktualności

Weź udział w konkursie fotograficznym: „Odkrywamy nasze dziedzictwo”

Zachęcamy do udziału w IV edycji konkursu „Odkrywamy nasze dziedzictwo”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło: „O zieleni można nieskończenie”. Na konkurs można nadsyłać fotografie przedstawiające przestrzenie ukształtowane przez człowieka z elementami zieleni, jak na przykład zdjęcia parków, ogrodów, alei czy skwerów. Organizatorem konkursu jest Województwo Mazowieckie. Nie zwlekaj, termin przesyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca br. o godzinie 12.00.

 

IV edycja konkursu „Odkrywamy nasze dziedzictwo”

Celem konkursu jest m.in. pielęgnowanie tożsamości regionalnej Mazowszan, a także zwrócenie uwagi na potrzebę ochrony krajobrazu kulturowego i promocja dziedzictwa województwa mazowieckiego. Motto tegorocznej edycji konkursu brzmi: „O zieleni można nieskończenie”. Na konkurs można przesyłać fotografie przestrzeni ukształtowanej przez człowieka ze szczególnym uwzględnieniem obszarów zielonych, jak np.: parki, ogrody, aleje, skwery, rynki czy sady.

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs jest przeznaczony dla fotografów amatorów. W konkursie nie mogą uczestniczyć osoby, które zajmują się fotografią profesjonalnie bądź zawodowo (osoby posiadające wykształcenie związane z dziedziną fotografii lub zarabiające na fotografii), a także laureaci oraz wyróżnieni w poprzednich edycjach konkursu „Odkrywamy nasze dziedzictwo”. W przypadku udziału w konkursie osób niepełnoletnich, formularz zgłoszeniowy w ich imieniu powinni wypełnić rodzice lub opiekuni prawni.

 

Sposób i termin przesyłania zgłoszeń

By wziąć udział w konkursie należy przesłać jedno zdjęcie, które zostało wykonane w 2023 roku na terenie województwa mazowieckiego i nawiązuje do tegorocznego hasła konkursowego: „O zieleni można nieskończenie”. Do zdjęcia należy dołączyć skan formularza zgłoszeniowego i przesłać zgłoszenie na adres mailowy: dziedzictwo@mazovia.pl Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

 

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 czerwca br. o godz. 12.00.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://mazovia.pl/pl/konkursy/iv-edycja-konkursu-odkrywamy-nasze-dziedzictwo.html


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-04-28
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-04-28

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content