[ic_wcag]

Aktualności

Grafika promująca XIV edycję konkursu „Innowator Mazowsza”. Na grafice animowana postać w wydaniu naukowca i przedstawiciela biznesu. Pod obrazkiem hasło: „Kategorie: Innowacyjny Naukowiec, Innowacyjna Firma. Łączymy biznes i naukę. Zgłoś się i zdobądź nawet 30 000 zł”.

Weź udział w konkursie i zostań Innowatorem Mazowsza!

Prowadzisz firmę i wdrażasz innowacyjne produkty, usługi lub technologie? A może posiadasz tytuł doktora i przedmiotem Twoich badań są innowacyjne rozwiązania stosowane w praktyce gospodarczej lub wysoce możliwe do wdrożenia? Nie zwlekaj i weź udział w konkursie „Innowator Mazowsza”. Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Nabór trwa do 16 sierpnia br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Skorzystaj z wyjątkowej szansy promocji swoich działań i poznaj pomysły pozostałych mazowieckich innowatorów.

Jak wziąć udział w konkursie „Innowator Mazowsza”?

Od 12 lipca do 16 sierpnia br. trwa nabór zgłoszeń do XIV edycji konkursu „Innowator Mazowsza”. Szukamy przedstawicieli biznesu i nauki, którzy tworzą bądź wdrażają innowacyjne rozwiązania. Przewidziane są dwie kategorie konkursowe:

  • Innowacyjna Firma – kategoria skierowana do mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa mazowieckiego, które po 1 stycznia 2019 roku wprowadziły do codziennej praktyki innowacyjny produkt, usługę lub technologię.
  • Innowacyjny Naukowiec – kategoria skierowana do osób z zakończonym przewodem doktorskim lub tytułem doktora, uzyskanym po 1 stycznia 2018 roku, których praca doktorska została przygotowana lub obroniona w jednostkach naukowych posiadających siedzibę na terenie województwa mazowieckiego, a jej przedmiotem są innowacyjne rozwiązania stosowane w praktyce gospodarczej lub wysoce możliwe do wdrożenia.

 

Na zgłoszenia czekamy do 16 sierpnia 2022 r. Udział w konkursie to szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych, a także zacieśnienie współpracy między światem nauki, biznesem i Samorządem Województwa Mazowieckiego. Nie zwlekaj, wystarczy wypełnić i przesłać formularz w wersji online.

 

Więcej informacji na stronie: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/innowator-mazowsza/xiv-edycja-konkursu.html


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-07-20
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-07-20

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content