[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Grafika z hasłem o wydłużeniu przyjmowania zgłoszeń do 15 września oraz różnokolorowymi trójkątami będącymi motywem przewodnim plebiscytu „eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”

Weź udział w plebiscycie „eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”i wygraj promocję swojego projektu!

Jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich na Mazowszu? Jeszcze tylko do 15 września masz czas na zgłoszenie projektu do udziału w internetowym plebiscycie „eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”. Celem akcji jest wyróżnienie lokalnych inwestycji, działań społecznych, edukacyjnych, a także biznesowych dofinansowanych z Unii Europejskiej. Udział w plebiscycie to szansa na wygranie prezentacji projektu w profesjonalnych filmach, dwujęzycznym albumie „Perły Mazowsza”, a także szerokiej promocji Twoich działań w regionie! Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.liderzmian.eu.

Już w październiku mieszkańcy wszystkich subregionów Mazowsza zdecydują o wyróżnieniu projektów infrastrukturalnych, społecznych, biznesowych czy naukowych dofinansowanych z funduszy europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Dlatego jeszcze tylko do połowy września jest czas na zgłoszenia projektów do udziału w internetowym plebiscycie organizowanym przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

Udział w plebiscycie to szansa na wygranie:

O czym trzeba pamiętać?

Zapraszamy do zgłaszania projektów!

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji o konkursach o unijne dofinansowanie?


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2021-09-01
  • Czas wytworzenia:
  • 2021-09-01

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content