[ic_wcag]

Aktualności

Na grafice znajduje się hasło: Startuj z Mazowsza. V edycja konkursu dla innowacyjnych startupów. Stwórz swojego Unicorna. Kategorie Inno-Tech/ Social Impact/ Start. Aplikuj do 24 lipca 2023 roku. Obok grafika przestawiająca kobietę siedząca przy laptopie, mężczyznę i jednorożca.

Weź udział w V edycji konkursu „Startuj z Mazowsza”!

Prowadzisz startup, który działa na rynku krócej niż 3 lata? Skorzystaj z okazji i weź udział w V edycji konkursu „Startuj z Mazowsza”. Zaprezentuj innowacyjne pomysły i zdobądź wsparcie dla swojego startupu. W ramach konkursu przewidziano trzy kategorie: Inno-Tech, Social Impact, Start. Kategorie uwzględniają zakres działalności danego startupu. Organizatorem konkursu jest Województwo Mazowieckie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz nagrody od partnerów konkursu, a także wsparcie medialne. Nie zwlekaj, termin przesyłania zgłoszeń upływa już 24 lipca.

 

 

Jak wziąć udział w konkursie „Startuj z Mazowsza”?

 

Od 6 czerwca do 24 lipca br. trwa nabór zgłoszeń do V edycji konkursu „Startuj z Mazowsza”. Celem inicjatywy jest promocja mazowieckiego ekosystemu wspierania start-up’ów. W konkursie mogą wziąć udział startupy, które działają na rynku krócej niż 3 lata (od daty ogłoszenia konkursu, czyli od 6 czerwca 2023 r.). Przewidziane są trzy kategorie konkursowe:

 

 • Inno-Tech– startupy tworzące nowe produkty i procesy oraz wprowadzające znaczące zmiany technologiczne, obejmujące innowacje produktowe, procesowe i systemowe;

 

 • Social Impact– startupy, których działalność ma pozytywny wpływ na środowisko lub społeczeństwo;

 

 • Start– startupy tworzące innowacyjne projekty będące na etapie Minimum Viable Product lub prototypu, które mają szanse na efektywny rozwój i skalowanie.

 

Na zgłoszenia czekamy do 24 lipca br. do godziny 23.59. Nie zwlekaj, wystarczy wypełnić i przesłać formularz w wersji online wraz z załącznikami. Po zakończeniu naboru zgłoszeń, każdy startup zostanie poddany ocenie formalnej oraz merytorycznej. Komisja wyłoni 10 najwyżej ocenionych start-upów, którzy zakwalifikują się do drugiego etapu oceny merytorycznej. Uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje innowacyjne pomysły przed Jury. Dodatkowo, dziesięć najlepszych startupów będzie miało możliwość prezentacji swoich rozwiązań na stoiskach wystawienniczych podczas konferencji finałowej, która odbędzie się w październiku 2023 roku. Zaprezentuj swoje pomysły i zyskaj wsparcie dla startup

 

Formularz zgłoszeniowy

 

Więcej informacji na stronie


Zobacz rejestr zmian
 • Udostępniający:
 • Kamil Staruch
 • Wytwarzający:
 • Kamil Staruch
 • Czas udostępnienia:
 • 2023-07-18
 • Czas wytworzenia:
 • 2023-07-18

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content