[ic_wcag]

Aktualności

Na grafice znajduje się hasło: XV edycja konkursu Innowator Mazowsza. Łączymy biznes i naukę. Kategorie Innowacyjny Naukowiec, Innowacyjna Firma. Pula nagród ponad 100 000 zł. Zgłoś się do 7 sierpnia 2023/ innowacyjni.mazovia.pl. Na grafice znajduje się posąg Ateny.

Weź udział w XV edycji konkursu „Innowator Mazowsza”!

Prowadzisz firmę i wdrażasz innowacyjne produkty, usługi lub technologie? A może posiadasz tytuł doktora i przedmiotem Twoich badań są innowacyjne rozwiązania stosowane w praktyce gospodarczej lub wysoce możliwe do wdrożenia? Nie zwlekaj i weź udział w konkursie „Innowator Mazowsza”. Organizatorem konkursu jest Województwo Mazowieckie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz nagrody od Partnerów konkursu. Nie zwlekaj, termin przesyłania zgłoszeń upływa już 7 sierpnia.

Jak wziąć udział w konkursie?

Od 26 czerwca do 7 sierpnia br. trwa nabór zgłoszeń do XV edycji konkursu „Innowator Mazowsza”. Celem inicjatywy jest wspieranie i promowanie innowacyjnych postaw oraz budowanie świadomości wśród mieszkańców Mazowsza na temat roli innowacyjności w rozwoju gospodarczym. W konkursie mogą wziąć udział przedstawiciele biznesu i nauki, którzy tworzą bądź wdrażają innowacyjne rozwiązania. Przewidziane są poniższe kategorie konkursowe:

  • Innowacyjna Firma – kategoria skierowana do mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa mazowieckiego, które po 1 stycznia 2020 roku wprowadziły na rynek innowacyjny produkt, usługę lub technologię.
  • Innowacyjny Naukowiec – kategoria skierowana do osób z zakończonym przewodem doktorskim lub tytułem doktora, uzyskanym po 1 stycznia 2019 roku, których praca doktorska została przygotowana lub obroniona w jednostkach naukowych posiadających siedzibę na terenie województwa mazowieckiego, a jej przedmiotem są innowacyjne rozwiązania stosowane w praktyce gospodarczej lub wysoce możliwe do wdrożenia.

Na zgłoszenia czekamy do 7 sierpnia br. Udział w konkursie to szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych, a także zacieśnienie współpracy między światem nauki, biznesu i Samorządem Województwa Mazowieckiego. Nie zwlekaj, każda innowacja może mieć ogromne znaczenie dla mieszkańców naszego regionu. Wypełnij formularz i skorzystaj z szansy na rozwój.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie XV Edycji konkursu

 


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Kamil Staruch
  • Wytwarzający:
  • Kamil Staruch
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-07-19
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-07-19

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content