[ic_wcag]

Aktualności

Na grafice znajduje się okładka najnowszego wydania biuletynu: „eFEkty”. Na okładce znajduje się uśmiechnięta para na rowerach. Obok hasło: Nowe eFEkty już są! Biuletyn Funduszy Europejskich w Polsce + praktyczny przewodnik po nowych programach.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem biuletynu „eFEkty”!

Dowiedz się więcej o funduszach europejskich i zajrzyj do najnowszego wydania biuletynu „eFEkty”. Znajdziesz tam artykuły na aktualne tematy, jak m.in. kursy i szkolenia dofinansowane przez Unię Europejską, cyfrowe kompetencje, dostępność usług dla osób z niepełnosprawnościami, przyrodnicze ścieżki edukacyjne, sposoby ochrony miast przed podtopieniem czy też innowacyjna metoda badania zaburzeń krążenia. Zapraszamy do lektury!  

 

Biuletyn „eFEkty” 2023

W najnowszym wydaniu biuletynu „eFEkty” znajdziecie ciekawe pomysły na spędzanie wakacyjnego czasu. Dzięki Funduszom Europejskim w Polsce zrealizowano wiele potrzebnych mieszkańcom inwestycji. Czeka na Was szereg atrakcji turystycznych. Zajrzyj do biuletynu, odkryj je i zaplanuj  niezapomniane podróże tropem funduszy europejskich. Zobacz, jakie zmiany zaszły w polskich miastach, skorzystaj również z internetowej bazy zabytków oraz odkryj nowe trasy rowerowych utworzone ze wsparciem Unii Europejskiej. W biuletynie znajdziecie również najnowsze informacje ze świata nauki oraz medycyny, np. na temat nowoczesnego urządzenia do badania stanu naczyń krwionośnych. Urządzenie pozwala ocenić ryzyko powikłań u pacjentów chorych na cukrzycę.

Ponadto do biuletynu został dołączony dodatek specjalny, w którym znajdują się informacje na temat możliwości pozyskania dofinansowania z Unii Europejskiej. Zapraszamy do lektury!

Więcej informacji na stronie: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/fundusze-2021-2027/aktualnosci/funduszowe-lato-z-biuletynem-efekty/


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-08-07
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-08-07

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content