[ic_wcag]

Aktualności

Tekst alternatywny: Grafika

Zagłosuj na mazowieckie projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich w Plebiscycie „Cuda Polski 2023”!

Źródło zdjęcia: National Geographic Polska

 

Trwa głosowanie w Plebiscycie „Cuda Polski 2023”, zorganizowanym przez redakcję National Geographic. W ramach Plebiscytu wytypowano 48 miejsc, obiektów oraz obszarów, które mają szansę zyskać wyjątkowe odznaczenie. Nominowane obiekty pochodzą ze wszystkich 16 województw. Z Mazowsza startują: Park Nauki Torus w Ciechanowie, Centrum Folkloru Polskiego – Pałac Karolin w Otrębusach oraz Fabryka Norblina na warszawskiej Woli. Park Nauki Torus oraz Pałac Karolin to inwestycje, które rozkwitły dzięki wsparciu Funduszy Europejskich. Nie zwlekaj i oddaj głos na wybrany projekt. Termin głosowania upływa 16 lipca br.

 

Plebiscyt National Geographic „Cuda Polski 2023”

Plebiscyt ma na celu wyłonienie wyjątkowego obiektu, miejsca lub obszaru z każdego województwa. Projekty wyróżnione w województwie mazowieckim to: Park Nauki Torus w Ciechanowie, Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” oraz Fabryka Norblin na warszawskiej Woli. Głosowanie odbywa się wyłącznie w formie internetowej. Każdy internauta może oddać jeden głos dziennie na wybrany projekt w każdym z 16 województw. Nie zwlekaj i wybierz swoich faworytów – głosowanie trwa do 16 lipca br.

Mazowsze rozwija się ze wsparciem Funduszy Europejskich

Dzięki Funduszom Europejskim, kulturalna mapa Mazowsza rozkwitła, a mieszkańcy zyskali dostęp do wielu atrakcyjnych miejsc, jak na przykład wspomniany Park Nauki Torus w Ciechanowie, Centrum Folkloru Polskiego w Otrębusach czy Muzeum Mazowieckie w Płocku. Inwestycje kulturalne są wyjątkowo różnorodne. Dzięki funduszom europejskim odnowione zostały zarówno instytucje kultury, muzea, jak i zespoły pałacowo-parkowe oraz zabytki sakralne. Ponadto wsparcie Unii Europejskiej umożliwiło podjęcie działań na rzecz ochrony przyrody, w tym m.in. siedlisk w mazowieckich rezerwatach. Szeroki wybór atrakcji na Mazowszu gwarantuje, że każdy znajdzie coś w obszarze swoich zainteresowań.

Więcej informacji o Plebiscycie znajduje się na stronie:  Plecbiscyt „Cuda Polski 2023” National Geographic Traveler


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Kamil Staruch
  • Wytwarzający:
  • Kamil Staruch
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-06-26
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-06-26

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content