[ic_wcag]

Aktualności

Na grafice znajduje się hasło: Zakończenie lata z MAZOpiknikami. Dziękujemy, że byliście z nami! Nad hasłem znajdują się zdjęcia z pikników przedstawiające dzieci oraz dorosłych uczestniczących w aktywnościach podczas wydarzenia.

Zakończył się cykl MAZOpikników – dziękujemy, że byliście z nami!

W sobotę 23 września na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie odbył się ostatni Mazopiknik. Uczestnicy wydarzenia mogli świętować zakończenie lata biorąc udział w licznych atrakcjach, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Na najmłodszych czekały gry, animacje, malowanie twarzy oraz degustacja waty cukrowej. Z kolei dorośli mogli dowiedzieć się więcej na temat możliwości pozyskania wsparcia w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Mazopikniki odbywały się od maja w różnych zakątkach Mazowsza. Organizatorem inicjatywy był Samorząd Województwa Mazowieckiego. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w wydarzeniu.

 

MAZOpikniki z Funduszami Europejskimi

MAZOpikniki to cykl plenerowych imprez dla mieszkańców województwa mazowieckiego. Wydarzenie stanowiło doskonałą okazją do rodzinnego spędzania czasu. Stoisko Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedziliśmy takie miejscowości, jak Lelis, Siedlce, Radom, Sierpc, Żyrardów oraz Ciechanów. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Dzieci mogły wziąć udział w grze drużynowej „Pociąg do Europy. Przystanek Mazowsze”, a także licznych konkursach, skorzystać z malowania twarzy czy też skosztować waty cukrowej. Dorośli mieli z kolei okazję, by dowiedzieć się więcej o funduszach europejskich. Eksperci z MJWPU chętnie dzielili się wiedzą o możliwościach pozyskania dofinansowania i nadchodzących konkursach.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

 

Galeria zdjęć


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-09-25
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-09-25

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content