[ic_wcag]

Aktualności

Grafika promująca inicjatywę z hasłem: Tworzenie Europy razem z samorządami lokalnymi. Na zdjęciu kobieta i mężczyzna oraz flaga UE.

Zapoznaj się z nową inicjatywą Komisji Europejskiej: Tworzenie Europy razem z samorządami lokalnymi!

Zapraszamy samorządy oraz radnych do współpracy w ramach nowej inicjatywy Komisji Europejskiej pt. „Tworzenie Europy razem z samorządami lokalnymi”. Dzięki inicjatywie powstanie sieć usprawniająca kontakty pomiędzy przedstawicielami władz lokalnych. Członkowie zyskają możliwość wymiany informacji z pozostałymi samorządami na temat Unii Europejskiej, współpracy z UE oraz zainteresowania tematyką unijną obywateli. Celem projektu jest zorganizowanie prawdziwej europejskiej strefy publicznej.

Tworzenie Europy razem z samorządami lokalnymi

Komisja Europejska zorganizowała inicjatywę, która usprawni wymianę informacji pomiędzy członkami lokalnych władz. W ramach projektu „Tworzenie Europy razem z samorządami lokalnymi” powstanie sieć współpracy samorządów w kwestiach dotyczących Unii Europejskiej. Tego rodzaju strefa informacyjna nie tylko umożliwi sprawną komunikację, ale również przyczyni się do zwiększenia zaangażowania obywateli w kwestie dotyczące przyszłości Europy.

Zachęcamy lokalnych przedstawicieli władz do aplikowania. By dołączyć wystarczy wypełnić i przesłać formularz aplikacyjny oraz oświadczenie z podpisem wyznaczonego lokalnego radnego i prawnego przedstawiciela samorządu lokalnego. Obowiązkiem członków sieci jest współpraca z przedstawicielami swojego okręgu wyborczego oraz lokalnymi mediami na temat inicjatyw politycznych oraz działań podejmowanych przez UE.

Więcej informacji: https://building-europe-with-local-councillors.europa.eu/index_pl


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Wytwarzający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Czas udostępnienia:
  • 2022-07-05
  • Czas wytworzenia:
  • 2022-07-05

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content