[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Na grafice znajduje się hasło: Dlaczego osoby z pokolenia Z nie chcą być liderami? Obok zdjęcie grupy młodych osób podczas pracy. Na stole znajdują się laptopy, wydruki.

Zapraszamy do obejrzenia debaty pt. „Dlaczego osoby z pokolenia Z nie chcą być liderami?”

Czy osoby z pokolenia Z rzeczywiście nie chcą być liderami? Jak widzą rynek pracy i czego oczekują od swoich pracodawców? Co wpływa na poczucie sprawczości u młodych ludzi? Podczas debaty uczestnicy dyskutowali także na temat wyników raportu Just Start vol. 2: „Studiując w świecie niepewnego jutra: perspektywy, sprawczość i wizje przyszłości”. Zapraszamy do wysłuchania debaty zorganizowanej w ramach 12. Forum Rozwoju Mazowsza.

Wyniki raportu Just Start vol. 2 „Studiując w świecie niepewnego jutra: perspektywy, sprawczość i wizje przyszłości” wskazują, że aż 9 na 10 studentów odczuwa niepewność odnośnie swojej roli we współczesnym świecie. Jak rynek pracy reaguje na przedstawicieli pokolenia Z? W jaki sposób system edukacji wspiera rozwój studentów i czy młodym ludziom brakuje autorytetów? W dyskusji uczestniczyli:

 

Dyskusję prowadziła Wioleta Rosłoniec, Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania debaty!

Kolejne materiały już wkrótce! Zachęcamy do odwiedzania strony www.forumrozwojumazowsza.pl oraz profilu Forum Rozwoju Mazowsza w mediach społecznościowych (Facebook oraz Linkedin).

O 12. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza odbyło się w dniach 6-7 grudnia 2022 roku pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspierał również Europejski Komitet Regionów. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Forum Rozwoju Mazowsza już po raz dwunasty stało się przestrzenią do rozmów o roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu. Pierwszego dnia wydarzenia odbyła się inauguracja programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027”, a tym samym kolejnych możliwości jakie przyniesie członkostwo Polski w Unii Europejskiej. Wydarzenie współtworzyło ponad 90 ekspertów i przeszło 40 organizacji reprezentujących administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Z szerokiej oferty debat, warsztatów, prezentacji i pokazów w ramach trzech stref tematycznych – Strefy Rozwoju Mazowsza, Strefy Zdrowia oraz Strefy Młodych skorzystało ponad 1,1 tys. osób na miejscu wydarzenia, a kolejne śledziły transmisję prowadzoną na żywo w internecie. Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl . 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Unia Europejska od lat wspiera zrównoważony rozwój Mazowsza. Tylko w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 dofinansowanie projektów samorządowych, biznesowych, naukowych, społecznych oraz wspierających rozwój rynku pracy przekroczyło 8 mld zł. Przed nami kolejne możliwości, które przyniesie program Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, a z efektów projektów skorzystają mieszkańcy województwa. Szczegółowe informacje o obecnych oraz przyszłych możliwościach pozyskania wsparcia dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu.

Galeria zdjęć


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Wytwarzający:
  • r.bodzioch@mazowia.eu
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-01-30
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-01-30

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content