[ic_wcag]

Aktualności

Zapraszamy do oglądania konferencji regionalnej pt. „Efekty UE w wielu odsłonach. Mazowsze 2020” w Sannikach

Już dziś (18 września) w Sannikach odbędzie się kolejna z cyklu konferencji regionalnych pt. „Efekty UE w wielu odsłonach. Mazowsze 2020” organizowana przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Od godziny 10.00 zapraszamy Państwa w wirtualną podróż do regionu płockiego, podczas której wspólnie z beneficjentami funduszy europejskich zaprezentujemy efekty i doświadczenia z realizacji projektów z dofinansowaniem z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji o konkursach o unijne dofinansowanie?

Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.

Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedInYouTube oraz Instagram.

Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Karol Zaczyński
  • Wytwarzający:
  • Karol Zaczyński
  • Czas udostępnienia:
  • 2020-09-18
  • Czas wytworzenia:
  • 2020-09-18

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content