[ic_wcag]

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Zapraszamy do udziału w VI Kongresie Czystego Powietrza już 8-9 marca

Już 8-9 marca w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Czystego Powietrza. Będzie to okazja do dyskusji o kryzysie klimatycznym, a także możliwościach finansowania inwestycji ograniczających negatywny wpływ na środowisko w którym żyjemy. Zielona transformacja to jeden z głównych kierunków wspieranych przez Unię Europejską w kolejnych latach, dlatego nie zabraknie również rozmów na ten temat. Serdecznie zapraszamy do udziału. Szczegóły dostępne są na stronie www.kongresczystegopowietrza.pl.

 

Hasła: Kongres Czystego Powietrza, 8-9 marca 2023, miejsce wydarzenia: Centrum Nauki Kopernik, adres strony internetowej: www.kongresczystegopowietrza.pl, zarejestruj się

 

Wydarzenie organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie we współpracy z Zespołem Doradców Gospodarczych TOR oraz Mazowiecką Agencją Energetyczną. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Komisja Europejska, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Tegoroczna edycja Kongresu Czystego Powietrza to okazja do wysłuchania licznych debat i wystąpień, m.in.:

W debacie o programach wspierających ochronę powietrza weźmie udział Mariusz Frankowski Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Informacji o możliwościach wsparcia udzielać będą natomiast eksperci Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich na Mazowszu.

Zapraszamy do udziału!

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Unia Europejska wspiera zrównoważony rozwój Mazowsza. Dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 przekroczyło już ponad 8,6 mld zł. To wsparcie w realizacji ponad 5,6 tys. inwestycji samorządów, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Przed nami kolejne możliwości jakie przyniesie Program Regionalny: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 (w skrócie FEM). Szczegółowe informacje o możliwościach wsparcia dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu.

 

Gdzie szukać informacji?


Zobacz rejestr zmian
  • Udostępniający:
  • Michał Strzelczyk
  • Wytwarzający:
  • Michał Strzelczyk
  • Czas udostępnienia:
  • 2023-03-03
  • Czas wytworzenia:
  • 2023-03-03

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content