[ic_wcag]

Aktualności

Hasło "Zostań Liderem Ochrony Zdrowia na Mazowszu! Pokaż efekty projektów dofinansowanych przez Unię Europejską" na błękitnym tle z wizualizacją konkursu

Zostań Liderem Ochrony Zdrowia na Mazowszu! – Pokaż mieszkańcom efekty pomocy z Unii Europejskiej

Jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich na Mazowszu? Działasz w sektorze ochrony zdrowia? A może uczestniczysz w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla potrzeb medycyny? Właśnie Ciebie szukamy! Już dziś zgłoś projekt do udziału w specjalnej edycji konkursu Lider Zmian, w której szukamy „Liderów Ochrony Zdrowia”. Organizatorem konkursu jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Termin wysyłania zgłoszeń upływa 15 lipca. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie liderzmian.eu.

Już po raz kolejny szukamy Liderów Zmian dokonywanych na Mazowszu dzięki pomocy z Unii Europejskiej. Tym razem tematem przewodnim konkursu jest zdrowie, czyli sprawa szczególnie bliska każdemu z nas. Do udziału w konkursie „Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian” zapraszamy beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, którzy zrealizowali lub wciąż realizują projekty w jednym
z poniższych obszarów:

 1. Walka z pandemią COVID-19,
 2. Diagnostyka i leczenie pacjentów (sprzęt medyczny),
 3. Profilaktyka i programy zdrowotne,
 4. E-usługi w sektorze zdrowia,
 5. Innowacje biznesowe.

O wyłonieniu zwycięzców zadecydują sami mieszkańcy podczas internetowego głosowania zaplanowanego na wrzesień. Ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast w październiku podczas pierwszego dnia 12. Forum Rozwoju Mazowsza. Co można zyskać? Wyróżnienie na tle całego regionu oraz szeroką promocję w ramach działań prezentujących efekty pomocy z Unii Europejskiej.

 

Do 15 lipca zgłoś swój projekt do udziału w konkursie!

Do udziału w konkursie zapraszamy zwłaszcza szpitale i inne placówki medyczne, a także m.in.: samorządy, organizacje pozarządowe i przedsiębiorców. W przypadku kategorii nr 1 zgłoszenia mogą wysyłać Partnerzy projektów pozakonkursowych dotyczących doposażenia szpitali i wsparcia zespołów ratownictwa medycznego w związku
z pandemią COVID-19. W przypadku kategorii konkursowych 2,3, 4 oraz 5 zgłoszenia projektów mogą wysyłać sami beneficjenci unijnych środków.

 

O czym trzeba pamiętać?

 • Do udziału w konkursie przyjmowane są zgłoszenia projektów zakończonych lub które osiągnęły poziom co najmniej 70% realizacji do 30 kwietnia 2022 r.
 • Wypełnione zgłoszenia należy wysłać na adres lider-zmian@mazowia.eu do 15 lipca 2022 roku
  o godzinie 23.59.
 • Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie liderzmian.eu.

Zapraszamy do udziału!

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Unia Europejska wspiera zrównoważony rozwój Mazowsza. Dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 przekroczyło już ponad 8,2 mld zł. To wsparcie w realizacji ponad 5,6 tys. inwestycji samorządów, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Przed nami kolejne możliwości jakie przyniesie Program Regionalny: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Szczegółowe informacje o możliwościach wsparcia dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu.

 

Dowiedz się więcej!

 • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami  Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Informacje o godzinach pracy oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
 • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube, Instagram oraz Pinterest.
 • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach).

Zobacz rejestr zmian
 • Udostępniający:
 • Karol Zaczyński
 • Wytwarzający:
 • Karol Zaczyński
 • Czas udostępnienia:
 • 2022-05-17
 • Czas wytworzenia:
 • 2022-05-17

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content