Wpisz proszę szukaną frazę
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do mazowia.eu
Data publikacji strony internetowej: 2021.03.05
Data ostatniej aktualizacji strony internetowej: 2021.03.05
Strona internetowa jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeń wymienionych poniżej.
Status ten dotyczy części wspólnych serwisu – w szczególności układu, wyglądu i nawigacji.
Multimedia nie posiadają napisów dla osób głuchych część plików skanowanych nie jest dostępnych cyfrowo
Mapy są wyłączone z obowiązku zapewniania dostępności, filmy zostały opublikowane przed wejściem w życie ustawy o dostępności cyfrowej
Data sporządzenia deklaracji: 2021.03.05
Data ostatniego przeglądu deklaracji: 2023.06.22
Deklarację sporządzono na podstawie samooceny, którą przeprowadzili pracownicy Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.
Na stronie internetowej można korzystać ze standardowych skrótów klawiaturowych.
W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej prosimy o kontakt. Osobami kontaktowymi są:
Zespół koordynatorów ds. dostępności:
Kontakt: koordynator.dostepnosci@mazowia.eu
Każdy ma prawo wystąpić z żądaniem zapewnienia dostępności cyfrowej tej strony internetowej lub jej elementów.
W takim żądaniu prosimy podać:
Na żądania zapewnienia dostępności odpowiadamy w ciągu 7 dni. Jeżeli w tym czasie nie zapewnimy dostępności strony lub jej elementów, poinformujemy o tym osobę wskazaną w żądaniu. Wskażemy też nowy termin załatwienia sprawy lub zaproponujemy alternatywny sposób dostępu do tych treści, w zakresie wskazanym w żądaniu.
Jeżeli w ocenie osoby, która występuje z żądaniem, nasza reakcja, sposób zapewnienia dostępności lub zaproponowany dostęp alternatywny będą niewłaściwe, ma ona prawo złożyć skargę.
Skargi prosimy kierować do Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
Można też skontaktować się z Biurem Rzecznika Praw Obywatelskich i zwrócić się do Rzecznika, aby podjął interwencję w danej sprawie.
Do budynku prowadzą dwa wejścia:
Do MJWPU można dojechać samodzielnie (bezpłatny parking przed budynkami) lub środkami komunikacji publicznej.
Toalety dla osób z niepełnosprawnością ruchową i poruszających się na wózku, znajdują się tylko na parterze przy wejściach głównych.
Do budynku można wejść z psem asystującym, psem przewodnikiem lub osobą asystującą.
W MJWPU obowiązuje zasada, że pracownicy odbierają umówionych gości z posterunku ochrony osobiście.
Oddziały zamiejscowe:
Wejście główne jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową, w tym poruszających się na wózku inwalidzkim (na zewnątrz budynku jest podjazd betonowy, wewnątrz platforma szynowa – obsługiwana przez pracownika MJWPU). Drzwi wejściowe do budynku nie są sterowane automatycznie. W budynku znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnością ruchową i poruszających się na wózku. Przed wejściem do budynku znajduje się 1 miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej oraz płatny parking.
Wejście główne jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową, w tym poruszających się na wózku inwalidzkim (na zewnątrz budynku jest winda obsługiwana przez pracownika ochrony). Drzwi wejściowe do budynku są sterowane automatycznie. W budynku znajduje się posterunek ochrony oraz toaleta dla osób z niepełnosprawnością ruchową i poruszających się na wózku. Przed wejściem do budynku znajdują się 2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych oraz płatny parking.
Wejście główne jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową, w tym poruszających się na wózku inwalidzkim. Drzwi wejściowe do budynku są sterowane automatycznie. W budynku znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnością ruchową i poruszających się na wózku. Przed wejściem do budynku znajduje się 1 miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej oraz bezpłatny parking.
Wejście główne jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową, w tym poruszających się na wózku inwalidzkim (na zewnątrz budynku jest podjazd betonowy, wewnątrz platforma szynowa – obsługiwana przez pracownika recepcji). Drzwi wejściowe do budynku nie są sterowane automatycznie. W budynku znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnością ruchową i poruszających się na wózku. Przed wejściem do budynku znajdują się 3 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych oraz bezpłatny parking.
Wejście główne jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową, w tym poruszających się na wózku inwalidzkim. Drzwi wejściowe do budynku nie są sterowane automatycznie. W budynku znajduje się toaleta dla osób z niepełnosprawnością ruchową i poruszających się na wózku. Przed wejściem do budynku znajduje się 1 miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej oraz bezpłatny parking.
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych dokłada starań aby sukcesywnie wymieniać treści niedostępne cyfrowo na treści dostępne cyfrowo w Biuletynie Informacji Publicznej. Dotyczy to między innymi skanowanych dokumentów, zdjęć i linków bez opisów alternatywnych, filmów bez napisów dla osób głuchych.