[ic_wcag]

Aktualności

Szukamy Partnerów 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Ty też możesz zostać Partnerem – zgłoś się już dziś!

Jak co roku zapraszamy do współtworzenia największego w naszym regionie wydarzenia poświęconego funduszom europejskim – Forum Rozwoju Mazowsza. Wydarzenia, w którym nie tylko prezentujemy możliwości, jakie daje lub może dać korzystanie ze środków unijnych, ale przede wszystkim dajemy głos Wam – beneficjentom funduszy europejskich, ekspertom i mieszkańcom Mazowsza. Chcemy, aby dzięki stworzonej przez nas platformie wymiany myśli i doświadczeń, jaką jest Forum, a także dzięki Waszemu udziałowi, tegoroczna edycja była równie bogata, ciekawa i inspirująca, co poprzednie. W tym roku spotykamy się w dniach 14-15 listopada (wtorek-środa) w Centrum Konferencyjnym Legii Warszawa. Nabór Partnerów wydarzenia potrwa do 31 lipca, ale już dziś zapraszamy do nadsyłania wstępnych zgłoszeń!

 

3 kroki do zostania Partnerem 13. Forum Rozwoju Mazowsza

 

Udział w Forum jako Partner jest całkowicie bezpłatny! My dajemy Wam czas i miejsce, czyli w pełni wyposażoną przestrzeń eventową na dwa dni, a w zamian liczymy na jak zwykle ciekawe propozycje aktywności dla uczestników Wydarzenia.

W tym roku uprościliśmy procedurę naboru Partnerów i będzie ona odbywać się w 3 prostych krokach:

 1. Nadsyłanie zgłoszeń
 2. Spotkania i rozmowy (w tym online) mające na celu omówienie propozycji Partnera
 3. Przesłanie przez Partnera Oświadczenia z określeniem ostatecznego zakresu współpracy

Kolejnym ułatwieniem będzie to, że już od początku stosujemy jasny podział dotyczący udziału Partnerów w tworzeniu agendy Forum (program scen) i ich współtworzeniu przestrzeni Forum (stoisko promocyjne, przestrzeń warsztatowo-prezentacyjna) i w miarę możliwości już od samego początku będziemy przydzielać Państwu opiekunów do poszczególnych aktywności.

 

Dla kogo

Do współtworzenia wydarzenia zapraszamy samorządy, instytucje odpowiedzialne za wdrażanie programów europejskich, przedsiębiorców, naukowców, organizacje pozarządowe, podmioty związane z medycyną i ochroną środowiska, a także szkoły, uczelnie czy organizacje studenckie. Główne tematy, jakie chcemy poruszyć podczas tegorocznej edycji dotyczą możliwości finansowania ze środków unijnych inwestycji różnego rodzaju podmiotów, zajmiemy się szeroko rozumianymi edukacją, kulturą, zdrowiem czy ochroną środowiska.

O tym warto pamiętać: Forum ma zasięg regionalny i jest wprost związane z wdrażaniem funduszy europejskich na Mazowszu, Parterami wydarzenia mogą zostać podmioty posiadające siedzibę na terenie województwa mazowieckiego lub realizujące tutaj swoje projekty i inwestycje z dofinansowaniem z UE.

 

O Forum ogólnie

Forum Rozwoju Mazowsza to:

– dwudniowe, darmowe wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu,

– prezentacja nowych możliwości finansowania projektów w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027

– inspirujące debaty z polskimi i zagranicznymi ekspertami organizowane na dwóch scenach,

– 4 strefy tematyczne: Tropy Europy, Eko, Aktywni, Fundusze Europejskie,

– warsztaty i inne aktywności w obszarach wspieranych przez fundusze europejskie,

przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń w gronie administracji, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego,

– rozstrzygnięcie konkursu „Lider Zmian Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian”.

 

Co może zaproponować Partner wydarzenia

Główne formy udziału w wydarzeniu to wsparcie organizacji debat poprzez zapewnienie ekspertów i/lub aktywne włączenie się we współtworzenie przestrzeni Forum. Czyli – my przydzielamy Państwu bezpłatną powierzchnię wraz z podstawową infrastrukturą i wyposażeniem eventowym, na której można zorganizować stoisko promocyjne. Dajemy też możliwość zaprezentowania swojej oferty poprzez organizację różnorodnych aktywności skierowanych do uczestników wydarzenia np. konsultacji, warsztatów, dyskusji grupowych, gier rozwojowych, symulacji, pokazów czy konkursów.

O tym warto pamiętać: Wszystkie proponowane aktywności powinny promować efekty funduszy europejskich, stanowić inspirację dla osób i instytucji zainteresowanych aplikowaniem o środki unijne lub być wprost dedykowane przyszłym beneficjentom tych środków.

 

Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje – ograniczają nas tylko czas i warunki przestrzenne Centrum Konferencyjnego Legii Warszawa!

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wyboru Partnerów 13FRM oraz nadesłania formularza zgłoszeniowego. Formularz wysyłamy drogą elektroniczną na adres forum@mazowia.eu do 31 lipca 2023 r., ale gorąco zachęcamy do przesłania zgłoszenia wcześniej!

 

Dokumenty i wzory dokumentów dot. naboru Partnerów:


Zobacz rejestr zmian
 • Udostępniający:
 • Kamil Staruch
 • Wytwarzający:
 • Kamil Staruch
 • Czas udostępnienia:
 • 2023-06-19
 • Czas wytworzenia:
 • 2023-06-19

Historia zmian

Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

Skip to content